Gisteren kroonde O. Nathan zich in Kalfort tot winnaar van het PWA Catch Cup ’25 tornooi.
In de kwartfinale trotseerde hij de regen en schakelde Dante Mercer uit. In de halve finale wist hij Vallon Cage te verrassen door diens manœuvre te counteren en hem vast te pinnen voor de drie tellen. In de finale nam hij het op tegen voormalig Catch Cup winnaar én huidig Tag Team kampioen Daniel Akindele, die hij tot opgave dwong. Daarmee veroverde O. Nathan de prestigieuze Catch Cup ’25 trofee.
Tijdens de namiddag zagen we een ‘nieuwe’ O. Nathan: zelfverzekerd, respectvol en zonder dubieuze tactieken. Na de duels met Vallon en Daniel toonde hij waardering voor zijn tegenstanders, die hetzelfde terugdeden.
Met drie opeenvolgende zeges en de Catch Cup trofee op zak, is O. Nathan klaar om op zaterdag 11 oktober bij PWA Ruthless Assault in Project 13 te Bornem een nieuwe stap te zetten. Dankzij de trofee bezit hij ook het contract voor een titelwedstrijd naar keuze… en dat betekent dat elke kampioen in Pro Wrestling Allstars gewaarschuwd is. Na de Catch Cup heeft O. Nathan zijn zinnen gezet op nieuw Allstars goud.
👉 Mis het niet: bestel je tickets nu via https://pwaruthlessassault.eventbrite.be

