Vijf deelnames op rij. Een halve finale die vorig jaar nét niet het eindstation werd dat hij voor ogen had. En vooral: een reeks sterke overwinningen die duidelijk maakt dat Vallon Cage momenteel in bloedvorm verkeert.
Op zondag 30 augustus keert één van de meest ambitieuze en snelst reizende sterren uit Vlaanderen terug naar Kalfort. Voor het vijfde jaar op rij waagt Vallon Cage zijn kans in het PWA Catch Cup tornooi — en misschien zijn de kaarten ditmaal wel beter geschud dan ooit tevoren.
VIJFDE KEER, GOEDE KEER?
De PWA Catch Cup is inmiddels vertrouwd terrein voor Vallon Cage. Al vier jaar op rij trok hij het tornooi in met hetzelfde doel: zich door de verschillende rondes knokken en aan het einde van de namiddag de felbegeerde trofee in de lucht steken.
Vorig jaar kwam hij dichterbij dan ooit.
Tijdens PWA Catch Cup ‘25 wist Cage zich een weg te banen tot in de halve finale. Nog slechts twee overwinningen scheidden hem van de Catch Cup, maar daar botste hij op O. Nathan. Vallon werd uit het tornooi geknikkerd, terwijl Nathan vervolgens doorstootte naar de finale en uiteindelijk de volledige Catch Cup op zijn naam schreef.
Een pijnlijke uitschakeling, maar tegelijkertijd het bewijs dat Vallon Cage bijzonder dicht bij de hoofdprijs stond.
Twaalf maanden later krijgt hij een nieuwe kans.
En ditmaal komt hij naar Kalfort met een pak momentum achter zijn naam.
CAGE ZIT OP KOERS
2026 ontwikkelt zich namelijk tot een bijzonder sterk jaar voor Vallon Cage in de Allstars ring.
In een intense No Disqualification Match ging hij door een ware veldslag met Jason TNK. Regels konden overboord, alles was toegestaan en beide mannen konden tot het uiterste gaan. Toen de stofwolken uiteindelijk waren opgetrokken, was het Vallon Cage die de overwinning op zijn naam mocht schrijven.
Ook in 3-Way actie bewees hij dat hij zich kan aanpassen aan de chaos van een wedstrijd waarin gevaar uit meerdere richtingen tegelijk kan komen. Tegen Mason Noise én de 120 kilogram zware Nederlandse krachtpatser The Hyena Wezz wist Cage opnieuw aan het langste eind te trekken.
En ook met Amédeo aan zijn zijde kende Vallon succes. Samen gingen ze de strijd aan met de heren van T’n’D en ook daar kon Cage opnieuw een overwinning aan zijn palmares toevoegen.
Hard, technisch, chaotisch of in teamverband: de afgelopen maanden heeft Vallon Cage laten zien dat hij op verschillende manieren een wedstrijd naar zijn hand kan zetten.
Dat is geen onbelangrijke eigenschap wanneer je aan de PWA Catch Cup begint.
DE TROFEE BLIJFT HET DOEL
Want de Catch Cup winnen betekent meer dan één goede wedstrijd afleveren. Wie de trofee wil bemachtigen, moet op één namiddag telkens opnieuw presteren. Tegen verschillende tegenstanders, verschillende stijlen en met steeds minder tijd om te herstellen.
Vallon Cage weet inmiddels als geen ander wat hem te wachten staat.
Hij kent het tornooi. Hij kent de druk. Hij weet hoe dicht hij vorig jaar bij de finale stond.
Maar bovenal komt hij dit jaar naar Kalfort met overwinningen en vertrouwen in zijn rugzak.
Vallon behoort tot de meest ambitieuze Vlaamse worstelaars van zijn generatie en is voortdurend onderweg om zichzelf in verschillende ringen tegen nieuwe tegenstanders te testen. Op 30 augustus brengt die weg hem opnieuw naar de Allstars ring in Kalfort.
Vier eerdere pogingen leverden hem nog geen Catch Cup op.
Bij zijn vijfde deelname wil Vallon Cage daar verandering in brengen.
Zet Cage zijn winning streak verder? Weet hij ditmaal wél voorbij de halve finale te geraken? En kan hij zich op zondag 30 augustus eindelijk een weg banen naar de felbegeerde PWA Catch Cup trofee?
Eén ding is zeker: Vallon Cage komt niet naar Kalfort om genoegen te nemen met een sterke prestatie.
Hij komt voor de Cup.
PWA CATCH CUP ‘26
📅 Zondag 30 augustus 2026
🕒 Showtime: 15u00
📍 Kalfort Kermis – ter hoogte van Café Coolhem
🎟️ GRATIS TOEGANG!
🏆 PWA Catch Cup ‘26 tornooi
Een namiddag vol live professioneel worstelen waarin de deelnemers strijden om één van de meest felbegeerde trofeeën van Pro Wrestling Allstars!
Wie overleeft het tornooi en kroont zich tot winnaar van de PWA Catch Cup ‘26?

